منو

رنگ سفید مات پلاستیک ممتاز 12 کیلویی سحر

4 ستاره
  • چسبندگی بالا
  • انعطاف بالا
  • پایداری و دوام مناسب
  • پوشش دهی بالا
  • رنگ پلاستیک
موجودی: موجود نیست
####

رنگ های پلاستیک از جمله رنگ های با پایه آب محسوب می شوند. این رنگها به دلیل اینکه رطوبت و حرارت را از خود عبور می دهند. گزینه بسیار مناسبی برای رنگ کردن سقف آشپزخانه می باشد. این رنگ برای استفاده روی پنجره و فلزات مناسب نیست. رنگ سفید مات پلاستیک سحر یکی از رنگ های پلاستیک می باشد که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

 

برای آشنایی بیشتر با چسب ها می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

آشنایی با انواع رنگ ها و مصارف آن ها ( رنگ های ساختمانی)

بررسی مشخصات رنگ سفید مات پلاستیک سحر 12 کیلو گرمی

رنگ سفید مات پلاستیک سحر

رنگ سفید مات پلاستیک سحر

این محصول یک پوشرنگ تمام پلاستیک می باشد. که برای رنگ آمیزی سقف و پوشش های داخلی ساختمان می توان از آن استفاده کرد. این رنگ قابلیت رنگ آمیزی سطوح  گچ، بتون، سیمان، آجر و چوب را دارد.

از آن جایی که رنگ های پلاستیک بر پایه آب هستند. این نوع رنگ هم دارای حلال آب برای رقیق تر شدن می باشد.و آلودگی برای محیط زیست به وجود نمی آورد. پوشرنگ های پلاستیک معمولا به رنگ سفید می باشند. و با مخلوط کردن با مادر رنگ های دیگر می توان رنگ های زیادی تولید کرد. این رنگ چسبندگی ، انعطاف پذیری و همچنین دوام بالایی دارد. این رنگ ها قابلیت شستشو 100 % ندارند. با توجه به همین نکته می توان از این رنگ برای محیط های کم رفت و آمد استفاده کرد.

این رنگ بوی بسیار کمی دارد. که بعد از مدتی برطرف می شود. این رنگ محدودیتی برای اجرای چندین لایه رنگ روی هم را دارد و می توان چندین لایه رنگ کرد. پوشش دهی بالایی دارد و می تواند ترک ها و ناهمواری های کوچک را محو کند.از این رنگ می توان برای داخل کمد دیواری ها و سطوح مشابه استفاده کرد.

رنگ های پلاستیکی به دو دسته پوشرنگ نیمه پلاستیک و پوشرنگ پلاستیک تقسیم می شوند . که پوشرنگ پلاستیک تا حدی قابل شستشو است.

مشخصات فنی

عمومی

نوع محصول
پوشرنگ تمام پلاستیک
میزان براقیت
مات
وزن
12 کیلوگرم
موارد مصرف
رنگ آمیزی سقف و پوشش های داخلی ساختمان
حلال
آب
رنگ
سفید
برند
صنایع شیمیایی سحر
رنگ ها

نقد و بررسی مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید : 623 10 10 9 - 021