منو

خرید کمربند ایمنی هارنس جکت JACKET

4 ستاره
  • پر دوام
  • ایمن
  • مطمئن
  • متریال خارجی
موجودی: در انبار فروشنده موجود میباشد .
تماس حاصل فرمایید .

کمربند ایمنی:

رعایت نکردن مسائل ایمنی کار دراتفاع به دلیل فاصله داشتن از زمین یا سطح تکیه گاه خود باعث بسیاری از مصدویت های شدید برای فرد  می شود. که حتی می تواند شدت صدمات آنقدری بالا باشد. که متاسفانه منجر به مرگ شود.ابزارتولز سعی دارد .با تامین انواع وسایل ایمنی مقدمات لازم را برای بالا بردن ایمنی افراد، فراهم کند .تا از این گونه اتفاقات ناگوار تا حد امکان جلوگیری کرد.کمربند ایمنی از جمله مواردی است .که می تواند تا حد زیادی ایمنی افراد را بالا ببرد .و صدمه های ناشی از سقوط را بکاهد.کمربند های ایمنی انواع مختلفی دارند. که به دو دسته اصلی کمربند ایمنی ساده و کمربند ایمنی هارنس یا به اصطلاح کمربندهای شورتی تقسیم می شوند .که در ادامه سعی می کنیم اطلاعات مفیدی از این کمربندها و معرفی کمربند ایمنی هارنس جکت JACKET بپردازیم .پس با ما باشید.

کمربند ایمنی چگونه باعث کاهش صدمات سقوط عامل کار در ارتفاع می شود:

مطمئنا  برای مهیا کردن شرایط بهینه برای هر کاری ، ما باید نکاتی را رعایت کنیم.وقتی این موضوع مربوط به ایمنی افراد می شود .ما باید بسیار حساستر و جدی تر به این موضع نگاه کنیم.برای استفاده از کمربند ایمنی ساده یا شورتی ما باید نکاتی مانند محل اتصال،اطراف محل اتصال .بالا تر بودن نقطه اتصال و خیلی نکات دیگر را درنظر بگیریم.مرکز ثقل بدن  جلوی ناف می باشد و درصورت عدم رعایت این نکته و اتصال به نقاط دیگری از بدن باعث تاب خوردن فرد  می شود .که همین نکته می تواند باعث بروز مصدومیتهای بیشتر شود.بعد از سقوط فرد ما حداکثر بین 4 تا 5 دقیقه فرصت برای پایین آوردن فرد داریم. پس استفاده از کمربند ایمنی ساده یا شورتی 5 دقیقه به ما فرصت بیشتری می دهد. که بتوانیم باعث نجات فرد شویم و از صدمات بیشتر جلوگیری کنیم.

کمربند ایمنی هارنس جکت JACKET

کمربند ایمنی هارنس جکت JACKET یکی از انواع کمربندهای ایمنی شورتی کار در ارتفاع می باشد.طراحی این کمربند بسیار زیبا و سبک می باشد. که مثل ژاکت برتن می شود و از ابرهای و بالشتک های بسیار محکم و خوش حالت تولید شده است، ابرهای آن از جنس آنتی باکتریال می باشد.از این کمربند هم می توان برای بالا بردن ایمنی استفاده کرد هم   اینکه با داشتن لنیارد موقعیت گیری در زمان کارهای تکیه گاهی از دور کمر گرفت و به راحتی کار خود را انجام دهیم.
برای سفارشکمربند ایمنی هارنس جکت JACKET کلیک کنید.

مشخصات فنی

ابزار های ایمنی

نقد و بررسی مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید : 623 10 10 9 - 021