منو

خرید عینک جوشکاری دو جداره تک پلاست

4 ستاره
  • مناسب برای کارگاه های جوشکاری و آهنگری
  • محصول شرکت تک پلاست
موجودی: در انبار فروشنده موجود میباشد .
تماس حاصل فرمایید .

عینک جوشکاری دو جداره تک پلاست:

امروزه داشتن ایمنی در کار  از نکات با اهمیت و قابل توجه در هر کاری است.در جوشکاری هم این نکته  وجود دارد و حتی توجه به ایمنی  اهمیت بالاتری دارد.اگر به دنبال خرید عینک جوشکاری هستید . پیشنهادمیکنم .با ما باشید.
نیاز به عینک جوشکاری و بالابردن ایمنی در جوشکاری که شرکت های متعددی پا به عرصه  تولید محافظ هایی کرده اند. که چشم جوشکاران آسیب نبیند. که یکی از این تولیدات عینک جوشکاری دو جداره تک پلاست است که برای جوشکاری و آهنگری مناسب است.

عینک جوشکاری چیست ؟ مزایا و معایب استفاده از آن چیست؟

مطمئنا ایمنی ،  در هر کاری بسیار اهمیت دارد. بالا بردن ایمنی برای جلوگیری از رخداد خطرات و بروز مشکلات  با استفاده از ابزار، موانع، علائم و موارد دیگر صورت می گیرد. در این بین در جوشکاری نمی‌توان استفاده از عینک جوشکاری مانند عینک جوشکاری دو جداره تک پلاست را بدون اهمیت در نظر گرفت . بسیاری از شاغلین مشاغل مختلف در حین کار چشم هایشان در معرض خطرات فراوانی قرار دارد. در این بین جوشکاران،  با خطرهای بسیار جدیتری از آسیب‌دیدگی چشم  مواجه اند  .یا شرایط ناشی از قرار گرفتن در معرض ذرات پرتاب‌شونده و معلق،براده های آهن، دود یا پرتوهای ناشی از کار قرار دارند.

چرا استفاده از عینک جوشکاری باکیفیت  مهم است؟

همانطور که می دانید بسیاری از خطرات ناشی از جوشکاری وجود دارد که می تواند تاثیرات جبران ناپذیری روی زندگی و آینده فرد بگذارد. ساتع شدن نورهای مرئی و نامرئی در دراز مدت اثرات وحشتناکی روی بینایی و مغز انسان می گذارد.

عینک جوشکاری دوجداره اتومات سولار پاور از چشم چگونه حافظت میکند ؟

این عینک  به صورت کاملا  ایمن طراحی شده است.  استفاده از این عینک ها باعث می شود  که  احتمال وارد شدن براده ها و ذرات دیگر به چشم را کاهش دهد که می تواند براده های آهن یا فلز  باشد یا براده های چوب یا جرقه جوش یا  هر چیز دیگری . همچنین  کاهش قرار گرفتن در معرض خطر  اشعه ماوراء بنفش و مادون قرمز است از مزایای دیگر محصول است.

برای خرید عینک جوشکاری مدل G002 کلیک کنید.

برای خرید عینک ایمنی پارکسون ABZ مدل WG20551 کلیک کنید.

مشخصات فنی

عمومی

ساخت
ایران
جنس
پلاستیک فشرده به همراه شیشه
ابزار های ایمنی

نقد و بررسی مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید : 623 10 10 9 - 021